top of page
  • Iwona Nowak

Prawdopodobnie najlepszy skład kostki brukowej w podkarpackim to CKB Sanok.

Dobór kostki brukowej do przestrzeni jest trudną sprawą. Szukając kostki brukowej w Sanoku lub okolicy najbardziej oczywistym kierunkiem jest plac firmy CKB Sanok.

Architekci i projektanci naszej firmy nie mają łatwego zadania. Podejmując się realizacji koncepcji danej przestrzeni muszą bowiem dążyć do sytuacji, aby wizja inwestora przełożyła się zarówno na funkcjonalność, jak i estetykę. Często bywa, że rozwiązania podpatrzone w jednym miejscu nie sprawdzają się w innym.Kostki brukowe oraz płyty oferowane przez producentów dostępne są dziś w wielu różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, z rozmaitymi efektami wykończenia (gładkie, płukane, wypukłe i nieregularne, imitujące drewno oraz skały). Dzięki temu możliwe jest dopasowanie ich nawet do najbardziej wymagających i śmiałych projektów. Dowodem na to są realizacje, którymi wielokrotnie chwaliliśmy się na Facbooku.

Co decyduje u klientów o wyborze produktów CKB Sanok?

Architekci w kontakcie podkreślają, że decydują się na współpracę z nami ponieważ szeroka oferta asortymentu spełnia ich wszystkie indywidualne wymagania względem inwestycji. Znajdują optymalne produkty w naszej ofercie, szukając adekwatnych do charakteru przedsięwzięcia rozwiązań, tak pod względem wizualnym, technicznym, jak i ekonomicznym. Nie bez znaczenia jest też olbrzymia ilość produktów dostępnych od ręki oraz nasze doświadczenie w szybkim reagowaniu na oczekiwania inwestora.

Wiele lat lat obecności na rynku, wysoka jakość wykorzystywanych surowców sprawiają, że proponowane rozwiązania pozwalają na bezproblemowe użytkowanie nawierzchni przez długie lata.

Wybór produktów firmy CKB Sanok z powodzeniem sprawdza się wszędzie tam, gdzie rozpatruje się dobór kostek i płyt pod kątem wieloletniej eksploatacji.


Najczęstszym wyborem inwestora są produkty firmy Polbruk, w których można odnaleźć kostki brukowe, płyty tarasowe, ażurowe elementy nawierzchniowe, palisady, obrzeża, a także materiały o przeznaczeniu przemysłowym. Mamy jednak w ofercie produkty wielu producentów.

Zapraszamy do kontaktu

コメント


bottom of page