top of page
  • Iwona Nowak

Centrum Kostki Brukowej Sanok

Biura projektowe oferują niezliczone rodzaje elementów małej architektury i materiałów na nawierzchnię. Architekci przestrzeni i klienci preferują jednak kostkę brukową nad inne materiały i to nie tylko ze względów cenowych, ale przede wszystkim dlatego, że daje ona zdecydowanie więcej możliwości kształtowania niebanalnych i niepowtarzalnych przestrzeni.


Docenia się głównie różnorodność kostki brukowej - bogactwo kształtów, z których tworzyć możemy zarówno proste i zrównoważone formy, jak również łuki i efektowne okręgi. Wielorakość nietypowych faktur, począwszy od powierzchni płukanych, przez gładkie, po fałdowane i postarzane pozwala na projektowanie ciekawych wzorów nawierzchni. Najistotniejszym atutem kostki brukowej jest jej zróżnicowana kolorystyka, którą góruje między innymi nad klasycznym brukiem czy kamieniem naturalnym.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się rozbudowana oferta kolorystyczna kostek brukowych Polbruk obejmująca kilkadziesiąt odmiennych odcieni i charakterystycznych melanży, które z powodzeniem można ze sobą łączyć, tworząc harmonijne przejścia lub ostre kontrasty. A jeśli wciąż nie dość nam stylistycznych atrakcji, możemy postawić na efektowne kolaże kostki Polbrukowej z różnych kolekcji lub jej wykończenie stylowymi krawężnikami, gresem, żwirem lub naturalnym drewnem.


kostka brukowa sanok
kostka brukowa Sanok

W Sanoku od niedawna znajduje się Centrum Kostki Brukowej Polbruk. Teraz mieszkańcy mogą zamówić najwyższej jakości materiały po obejrzeniu ich. Produkty tej firmy cechuje wysoka klasa ścieralności oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nasza kostka brukowa jest również odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu pozostaje w doskonałym stanie przez wiele lat. Stanowi materiał łatwy w konserwacji oraz utrzymaniu czystości za pomocą myjek ciśnieniowych. Zapraszamybottom of page